Забруднення навколишнього середовища - типова проблема всіх куточків світу. І як лише не намагалась людина вирішити цю проблему: спалювала сміття - забруднювала повітря, викидала відходи у моря, річки та океани - забруднювала води. Тобто такі дії вирішували одну проблему, але створювали іншу.
Подібна історія сталася і з поліетиленовими пакетами. Як це не парадоксально, але їх винайшли, щоб врятувати екологію. Понад 60 років тому шведський інженер Стен Густав Тулін створив пластикові пакети, аби вберегти ліс від масштабного вирубування. Оскільки в той час для пакування використовували папір, міцні та довготривалі у вжитку пакети з пластику мали стати альтернативою для багаторазової експлуатації. Проте задум Туліна розбився об стіну людської безвідповідальності : всі почали викидати пакети відразу після використання. І зовсім скоро ідея винахідника призвела до екологічної катастрофи, яку зараз намагаються вирішити природозахисні організації, приватні корпорації та просто мільйони людей, які кожного дня роблять свої невеличкі кроки до подолання екологічної кризи.
Учні Мирненської школи також не залишилася осторонь і взяли активну участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ «МІШЕЧОК», головна мета якого - зменшити використання пластикових пакетів та замінити їх ековиробами. 53 учні за допомогою педагогів та батьків виготовили 117 еко – торбинок прикрашених за власним бажанням.
На запитання,«Чому ви вирішили долучитися до проекту «Мішечок»?» діти відповідали: «Це один зі засобів, яким я хочу допомогти планеті подолати поліетиленову кризу».
Насправді альтернатив багато. Тут все залежить від вашої фантазії.
#ПакетНеПотрібен #мішечок #schoolrecyclingworld #мішечокSRW
https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld
|